جستجو

تبلیغات


  تبلیغات شما در اینجا

توقف ریزش مو با کمترین قیمت

  دیگر با ریزش موهای خود خدافظی کنید

  دیگر لازم نیست برای کاشت مو و زیبایی خود هزینه بالا انجام بدید

  شما میتوانید با کمترین هزینه بیشترین سود را ببرید

  شامپو تقویت کننده GNMco در سه نمونه آلوئه ورا برای همه نوع مو و برای موهای خشک و برای موهای چرب است


  آنقدر به این محصول اطمینان داریم که در صورت ناراضی بودن پس میگیریم

   

   

  موی انسان ترکیبی کراتینه است و ماهانه بطور طبیعی 1-8 سانتی متر رشد میکند.

  بطور کلی موها دارای سه مرحله در طول رشد خود هستند . این سه مرحله 2 تا 6 سال طول می کشد. چرخه رشد مو با فاز رشد “آناژن” شروع میشود که همان مرحله رشد فعال مو میباشد. سپس مو وارد مرحله استراحت “کاتاژن” میشود. در مرحله کاتاژن فعالیت فولیکول مو کاهش می یابد اما ارتباط بین مو و ریشه قطع نمیشود.

  پس از مرحله کاتاژن مو وارد مرحله ریزش “تلوژن” می شود که همان مرحله نهایی رشد مو است . در این مرحله ارتباط بین ساقه مو و فولیکول با ریشه مو قطع میشود و شروع به ریزش میکند.

  در افرادی که موی طبیعی دارند 80% موها در مرحله رشد ( اناژن ) ، 12% موها در مرحله استراحت ( کاتاژن ) و 8 % موها در مرحله رشد ( تلوژن) قرار دارند.

  ریزش مو روزانه 50-100 تار مو در افراد طبیعی میباشد.عوامل مختلفی از قبیل ژنتیگ عوامل هورمونی ، بیماریهای خاص ، جراحی ها ، بیماریهای قارچی ، اختلال در سیستم ایمنی بدن و… چرخه رشد مو این را با مشکل مواجه میسازد.

  این عوامل رشد فعال ( آناژن ) را کاهش و مدت مرحله ریزش مو ( تلوژن ) را افزایش میدهندو در نهایت باعث میشوند که ریزش و رشد مواز حالت تعادل خارج شود.موها نازک شوند و زیبایی ظاهری از بین برود.

  شامپو تقویت کننده GNMco با مهار آنزیم 5 آلفا ردوکتاز از تبدیل تستسترون به دی هیدرو تستسترون که از عوامل اصلی ریزش موثر سر اندروژنتیک میباشد  جلوگیری مینمایند و باعث کنترل ریزش مو ، ترمیم ساقه مو و تقویت فولیکول مو میشود و در نهایت سبب افزایش مرحله آناژن و کاهش مرحله تلوژن میشود در نتیجه موها ضخیم و شاداب میشوند .

  شامپو تقویت کننده  GNMco حاوی مواد موثره گیاهی ضد ریزش مو ، برخی از ویتامین های گروه ب و ترکیبات معدنی میباشد که به رشد و تقویت فولیکول و ساقه مو کمک میکند و باعث افزایش ضخامت مو و استحکام ریشه موها میشود و از ریزش مو جلوگیری میکند .

  این شامپو با استفاده از اخرین تکنولوژِی و مطالعات علمی بدست آمده در دنیا عرضه شده است . شامپوی تقویت کننده GNMco در جهت تقویت مو و جلوگیریاز ریزش مو و تحریک رشد موهای جدید به کار می رود . این شامپو حاوی عصاره Saw Palmetto ( نوعی نخل ) است که بومی آمریکامیباشد.

  این ماده قدرت فوق العاده ای در مهار آندروژن است و اثر آن در ترکیب با روی (ZN) ، ویتامین B5 به مقدار چشمگیری افزایش می یابد ، وجود مواد آنتی آندروژنیک در این شامپو نه تنها به کاهش ریزش موکمک میکند بلکه به مرور از چربی مو کاسته و موها را به حالت نرمال نزدیک میکند.

  اسیدهای چرب امگا3 و امگا6 ( VIT F ) به کار رفته در این محصول باعث تغذیه و استحکام موها شده و اثر رادیکالهای آزاد بر روی مو را کاهش میدهد.

  گاما لینولنیک اسید دارای ریزش مو موثر است.


  مرکز فروش محصولات GNM اصل
  این مطلب تا کنون 37 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ سه شنبه 28 بهمن 1393
  منبع
  برچسب ها : مرحله ,ریزش ,موها ,تقویت ,میکند ,میشود ,تقویت کننده ,شامپو تقویت ,مرحله کاتاژن ,تقویت فولیکول ,مرحله استراحت ,شامپو تقویت کننده ,تقویت کننده gnmco ,
  توقف ریزش مو با کمترین قیمت

تبلیغات


  Ads

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز یکشنبه 10 ارديبهشت 1396

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر